Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Наша адреса: м. Суми, вул. Марка Вовчка, 1, оф. 35
м. Суми, вул. Марка Вовчка, 1, оф. 35
+380954029315 +380932430785 Замовити дзвінок

Інформація щодо доставки замовлень

Компанія "Декоравто" пропонує декілька варіантів доставки замовлення:

1. Самовивіз з офісу чи складу у м. Суми

Якщо ви бажаєте отримати своє замовлення особисто (самовивозом) – ми будемо раді бачити Вас в офісі компанії «Декоравто» за адресою: вул. Марка Вовчка, 1 оф. 35 згідно з робочим графіком компанії. Зважаючи на те, що асортимент продукції досить широкий, і розмістити всі товари на виставкових стендах та вітринах фізично немає можливості - просимо Вас погоджувати з менеджерами заздалегідь свій візит до офісу компанії. Це чудово заощадить Ваш час та час співробітників компанії. В іншому випадку Вам доведеться чекати в офісі переміщення замовлення з внутрішнього складу до офісу компанії.

2. Доставка кур'єрською службою «Нова Пошта»

Якщо ви знаходитесь в іншому місті та бажаєте отримати своє замовлення за допомогою кур'єрської служби доставки «Нова Пошта» - вкажіть це у формі при оформленні замовлення або повідомте менеджеру по телефону. На сьогоднішній день Нова Пошта має найширшу мережу представництв в Україні. Скориставшись її послугами, Ви зможете отримати своє замовлення навіть у найвіддаленіших містах України. Термін доставки зазвичай становить від 1 до 3 днів. Ви також можете розрахувати самостійно приблизний термін і вартість доставки скориставшись сайтом Нової Пошти.

Будьте уважні! На термін доставки впливає тип упаковки. Наприклад: якщо Ваше замовлення упаковуватиметься в «обрешетування» – термін доставки буде збільшений на 1 день з урахуванням часу витраченого на виготовлення упаковки.

3. Доставка кур'єрською службою «САТ»

Якщо у Вашому місті немає представництва Нової Пошти, але є відділення транспортної компанії «САТ» - ми із задоволенням відправимо Ваше замовлення цією компанією. Для оформлення доставки кур'єрською службою «САТ» - вкажіть це у формі при оформленні замовлення або повідомте менеджеру по телефону.

Транспортна компанія «САТ» має мережу на порядок менше ніж Нова Пошта, але й середня вартість доставки в САТа дещо нижча ніж у свого конкурента. Ще одна особливість САТу – довга доставка. Вона становить від 3 до 5 днів територією України. На сайті САТу Ви також зможете розрахувати приблизний термін і вартість доставки.

Увага! САТ страхує не всі вантажі, що приймаються до перевезення. Саме з цієї причини не всі товари можуть бути відправлені службою САТ.

Якщо Вам необхідно доставити замовлення іншим способом або іншою службою, зв'яжіться з нами і ми обов'язково знайдемо рішення в найкоротші терміни.