Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Наша адреса: м. Суми, вул. Марка Вовчка, 1, оф. 35
м. Суми, вул. Марка Вовчка, 1, оф. 35
+380954029315 +380932430785 Замовити дзвінок

Умови угоди

Інтернет-магазин – сайт, який має адресу в мережі Інтернет.

Товар – продукція, представлена ​​на продаж в інтернет-магазині.

Клієнт – фізична або юридична особа, що розмістила Замовлення.

Замовлення – оформлений належним чином запит Клієнта для придбання Товару.

Транспортна компанія – третя особа, яка надає послуги з доставки Товарів Клієнтам.

1. Загальні положення

 1.1. Ця Угода укладається між Покупцем та Інтернет-магазином «Dekoravto» в особі менеджера сайту в момент оформлення замовлення.

 1.2. При оформленні замовлення Покупець погоджується з умовами, що обумовлені цією Угодою. Акцептом цього договору є розміщення замовлення через сайт Інтернет магазину «Dekoravto».

 1.3. Здійснити покупку в Інтернет-магазині може будь-яка фізична або юридична особа, здатна прийняти та сплатити товар.

 1.4. Продавець залишає за собою право вносити зміни до цих Умов, у зв'язку з чим Клієнт зобов'язується регулярно відстежувати зміни в Умовах.

2. Оформлення Замовлення

 2.1. Для оформлення Замовлення необхідно вказати контактні дані Клієнта у своєму профілі під час реєстрації або у формі оформлення замовлення.

 2.2. Продавець не несе відповідальності за інформацію, що надається Клієнтом при оформленні замовлення.

 2.3. Замовлення клієнта може бути оформлене в Інтернет-магазині.

 2.4. Після оформлення Замовлення Клієнту надається інформація про очікувану дату передачі Товару Клієнту.

 2.5. Якщо Клієнтом оформлене Замовлення на Товар у кількості більшій, ніж є у наявності у Продавця, Продавець інформує Клієнта за допомогою направлення повідомлення електронною поштою або по телефону, вказаному Клієнтом при реєстрації, про те, коли буде достатня кількість Товару. Клієнт має право погодитися прийняти Товар у кількості, що є у Продавця, або анулювати цю позицію Товару із Замовлення. У разі неотримання відповіді Клієнта протягом 3 днів після повідомлення, Продавець залишає за собою право скасувати це Замовлення.

 2.6. Товар представлений в каталозі через фото-зразки та текстовий опис, що є власністю Інтернет-магазину Dekoravto.

 2.7. Представлені фото-зразки містять один і більше видів товару певної назви та текстову інформацію: опис, характеристики, розміри, вартість за одиницю продукції, мають відомості про основні споживчі властивості товару.

 2.8. Опубліковані фото та відеоматеріали, описи, технічні характеристики, властивості, колір, відтінок та інші параметри представлені на момент огляду зразка продукції та виключно з метою ознайомлення. Вищезазначені характеристики можуть бути змінені виробником без попередження. Інтернет-магазин «Dekoravto» залишає за собою право змінювати характеристики та опис товару у разі виявлення не відповідності.

3. Доставка

 3.1. Доставка здійснюється транспортними компаніями за рахунок Замовника

 3.2. Кінцеві терміни отримання замовлення залежать від обраної служби доставки, адреси та регіону доставки, часу та дня формування замовлення та режиму роботи конкретної служби доставки.

 3.3. Відправлення замовлення, яке вже оформлено, по Україні проводиться протягом 1-3 робочих днів. Суботні та недільні дні, офіційно визнані свята не входять до робочих днів.

4. Оплата товару

4.1. Ціна товару вказується в Інтернет-магазині за одиницю.

 4.2. Ціна Товару в Інтернет магазині може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку. При цьому ціна замовлення Клієнтом Товару не підлягає зміні.

 4.3. Продавець має право надавати Клієнту знижки на Товар та встановлювати програму бонусів. Види знижок, бонусів, порядок та умови нарахування вказані в Інтернет-магазині можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку.

 4.4. Оплата замовлення за безготівковими розрахункоми має бути здійснена Покупцем шляхом 100% авансового перерахування коштів на розрахунковий рахунок Інтернет-магазину «Dekoravto» протягом трьох робочих днів з дня підтвердження замовлення.

 4.5. При ненадходженні коштів Інтернет-магазин «Dekoravto» залишає за собою право скасувати замовлення.

 4.6. При оплаті замовлення через систему on-line платежів кошти зараховуються на розрахунковий рахунок (картку) ФОП Діденко В.М.

5. Умови повернення та обміну

 5.1. Відповідно до закону України "Про захист прав споживачів" покупець може повернути або обміняти товар протягом 14 днів з моменту його покупки.

 5.2. Повернення або обмін товару можливе, якщо:

 5.2.1. Товар не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей.

 5.2.2. Товар повністю укомплектований та упаковка не має пошкоджень.

 5.2.3. На товарі збережені всі ярлики та маркування із заводу виробника.

 5.3. Якщо повернення чи обмін товару відбувається, то провадиться за рахунок Покупця. Усі транспортні витрати оплачує Клієнт.

 5.4. Товар знижений у ціні або куплений по знижці обміну і поверненню не підлягає.

6. Конфіденційність та захист персональної інформації

 6.1. Під час реєстрації в Інтернет-магазині Клієнт надає таку інформацію:

 • Прізвище та Ім'я Клієнта

 • Адреса доставки Товару

 • Контактний телефон

 6.2. Продавець використовує інформацію, подану Клієнтом, у таких випадках:

 • для виконання своїх зобов'язань перед Клієнтом;

 • для аналізу роботи Інтернет-магазину;

 • для направлення Клієнту повідомлень рекламно-інформаційного характеру

 6.3. Продавець зобов'язується не розголошувати отриману від Клієнта інформацію. Не вважається порушенням надання Продавцем інформації агентам та третім особам, які діють на підставі договору з Продавцем, для виконання зобов'язань перед Клієнтом, та лише в обсязі, необхідному для виконання ними своїх зобов'язань.

 6.4. Не вважається порушенням зобов'язань розголошення інформації відповідно до обґрунтованих та застосовних вимог законодавства України.

 6.5. Продавець має право використовувати технологію "cookies". “Cookies” не містять конфіденційної інформації та не передаються третім особам.

 6.6. Продавець отримує інформацію про ip-адресу відвідувача Інтернет-магазину. Ця інформація не використовується для встановлення особи відвідувача.

7. Інші умови

 7.1. У разі виникнення питань та претензій з боку Клієнта він повинен звернутися до Продавця, використовуючи контактну інформацію, розміщену в Інтернет-магазині. Усі суперечки сторони намагатимуться вирішити шляхом переговорів, при недосягненні згоди суперечка буде передана на розгляд до судового органу відповідно до чинного законодавства України.

 7.2. Визнання судом недійсності будь-якого становища цих Умов не тягне у себе недійсність інших положень.

 7.3. Вся текстова інформація та графічні зображення, що знаходяться в Інтернет-магазині, є власністю інтернет-магазину «Dekoravto»

 7.4. Ця Угода повинна розглядатися у тому вигляді, як вона опублікована на Сайті

 7.5. Ця угода є офіційним документом договором між Продавцем і Покупцем.

 Продовуючи використаня сайту Ви підтверджуєте, що погоджуєтеся з усіма пунктами наведеними вище.